Strona główna
27 września 2017

Nawet do 1200 zł zwrotu gotówki- PROMOCJA NA ECHOSONDY LOWRANCE Elite Ti 5,7,9 i 12

ECHOSONDY OBJĘTE PROMOCJĄ „ZWROT GOTÓWKI”

Elite Ti 12″ z przetwornikiem TotalScan™ sportowy, 12-calowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz z ekranem dotykowym.

Elite-12 Ti został wyposażony w StructureScan® HD, niskiego/ średniego/ wysokiego CHIRP i TotalScan™ z przetwornikiem „wszystko w jednym”. Dokładną i łatwą nawigację Elite Ti 12″ zawdzięcza wbudowanym mapom C-MAP i niezawodnej technologii LOWRANCE. Dzięki łączności bezprzewodowej Bluetooth® bieżąca aktualizacja oprogramowania odbywa się bezpośrednio w Elite Ti 12″.

Cena: 12 171 zł Zwrot: 1200 zł

Specyfikacja techniczna

Lowrance Elite Ti 12

Elite Ti 9″ z przetwornikiem TotalScan™ sportowy, 9-calowy, wysokiej rozdzielczości wyświetlacz z ekranem dotykowym.

Elite-9 Ti został wyposażony w StructureScan® HD, niskiego/ średniego/ wysokiego CHIRP i TotalScan™ z przetwornikiem „wszystko w jednym”. Dokładną i łatwą nawigację Elite Ti 9″ zawdzięcza wbudowanym mapom C-MAP i niezawodnej technologii LOWRANCE. Dzięki łączności bezprzewodowej Bluetooth® bieżąca aktualizacja oprogramowania odbywa się bezpośrednio w Elite Ti 9″.

Cena: 6 083 zł Zwrot: 800 zł

Specyfikacja techniczna

Lowrance Elite Ti 9

Elite Ti 7″ z przetwornikiem TotalScan™ Urządzenie Lowrance® Elite-7 Ti to wydajna echosonda / ploter nawigacyjny z ekranem dotykowym umożliwiającym dostęp do wysokiej klasy funkcji — w rozsądnej cenie.

Cena: 4 976 zł Zwrot: 600 zł

Specyfikacja techniczna

Lowrance Elite Ti 7

Elite Ti 5″ z przetwornikiem TotalScan™ Urządzenie Elite-5 Ti, wyposażone w dotykowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości o przekątnej 5″, spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z korzystaniem z sonaru dzięki zgodności z technologią StructureScan® HD oraz obsłudze niskich/średnich/wysokich zakresów CHIRP i częstotliwości 83/200/455/800 kHz.

Cena: 3 599 zł Zwrot: 400 zł

Specyfikacja techniczna

Lowrance

ZASADY PROMOCJI „ZWROT GOTÓWKI”

1 Niniejsza oferta zwrotu gotówki jest dostępna tylko dla klientów, którzy zakupią produkt objęty promocją „ZWROT GOTÓWKI” (eng. CASHBACK) od oficjalnego dilera/ sprzedawcy detalicznego w Europie oraz na terenie Bliskiego Wschodu i Afryki. Zakupy dokonane w Amerykach lub obszarach Azji i Pacyfiku nie uprawniają do tej oferty zwrotu gotówki, nawet jeżeli użytkownik końcowy jest rezydentem Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

2 Kampania trwa od 1 września do 31 października 2017 roku wnioski muszą być złożone nie wcześniej niż 14 dni od daty zakupu.

3 Zwrot gotówki jest możliwy tylko przy zakupie nowych produktów objętych promocją „ZWROT GOTÓWKI” Produkty używane, naprawiane lub regenerowane, albo produkty zakupione poprzez aukcje online nie uprawniają do takiego zwrotu gotówki.

4 Zwrot gotówki jest dostępny tylko dla produktów objętych promocją, które tworzą część oferty i nie można domagać się zwrotu gotówki w stosunku do indywidualnych produktów tworzących część zestawu lub kompletu ani do montowanych standardowo w nowo zakupionych łodziach.

5 Oferta jest ograniczona do maksymalnie dwóch zgłoszeń na osobę i nie może być łączona z żadnymi innymi ofertami zwrotu gotówki.

6 Niekompletne, nieczytelne lub poprawiane zgłoszenia będą uznane za nieważne. Firma Navico nie ponosi odpowiedzialności z zgłoszenia niekompletne lub ich utratę, uszkodzenie lub opóźnienie przez pocztę.

7 Użytkownik potwierdza, że jego uczestnictwo w niniejszej ofercie nie nakłada na Navico odpowiedzialności innej niż zwrot gotówki zakwalifikowanym klientom. W szczególności, firma Navico nie jest odpowiedzialna z żadne wynikłe szkody.

8 Warunkiem zakwalifikowania się do oferty zwrotu gotówki jest dostarczenie dowódu zakupu, np.: paragonu lub faktury, które muszą zawierać datę zakupu, nazwę zakupionego produktu oraz dane dilera/ sprzedawcy.

9 Zgłoszenia produktów złożone online zostaną rozpatrzone w ciągu 4 tygodni od daty ich zatwierdzenia, zgłoszenia złożone drogą pocztową w ciągu 6 tygodni.

10 Uczestnicy poprzez zgłoszenie produktu do promocji „ZWROT GOTÓWKI” potwierdzają, że zapoznali się z warunkami promocji zawartymi w niniejszym dokumencie oraz w pełni je akceptują.

11 Organizator promocji „ZWROT GOTÓWKI” (ang. „CASHBACK”) Firma Navico UK Ltd oświadcza, że Państwa dane osobiste będą zbierane w celu przetworzenia zgłoszeń i zwrotu gotówki.

12 Oferta promocji „ZWROT GOTÓWKI” nie obejmuje budowniczych łodzi, dilerów, dystrybutorów, firm czarterowych ani personelu Navico.

13 Firma Navico zastrzega sobie prawo do odrzucenia i niezakwalifikowania każdego zgłoszenia, które nie spełnia warunków promocji „ZWROT GOTÓWKI” zawartych w ninieiszym dokumencie.

14 Wszystkie zgłoszenia muszą być dokonane przez klientów indywidualnych osobiście. Zgłoszenia produktów do promocji nie mogą być dokonane przez agentów lub strony trzecie.

15 Firma Navico zastrzega sobie prawo wycofania oferty w dowolnym czasie.

FORMULARZ REJESTRACYJNY W PROMOCJI „ZWROT GOTÓWKI

Aktualności
About admin admin

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.