Strona główna
10 października 2011

Nożyce, dmuchawa i podkaszarka Honda w nowych cenach

Nożyce, dmuchawa i podkaszarka Honda w nowych cenach !
Na sezon jesienny przygotowaliśmy atrakcyjne ceny urządzeń Honda do zastosowania w ogrodzie jak i w pracach związanych z porządkowaniem terenów zielonych przed okresem zimowym.

Nożyce spalinowe Honda HHH25D-60ET dzięki konstrukcji silnika – mikro czterosuwu – gwarantuje obrót o 360 stopni w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń jego pracy.
Nożyce posiadają ergonomiczny, regulowany uchwyt, są lekkie (6,3 kg) i doskonale wyważone. Nożyce HHH 25D-60E posiadają doskonały współczynnik mocy do wagi oraz wysoki moment obrotowy (026 kW/kg).
Układ automatycznej dekompresji zapewnia szybki i łatwy rozruch. Nożyce cechuje cicha praca i niska emisja spalin zgodna z normą EPA 2007.
Atrakcyjna cena 3900PLN brutto oraz niezawodność gwarantują pełne zadowolenie klientów.

Za pomocą dmuchawy HHB 25E i wytwarzanemu przez nią strumieniowi powietrza o prędkości 70 metrów na sekundę szybko posprzątasz opadłe liście, a także śmiecie z dróg i podjazdów.
Dmuchawa do liści jest bardo wydajna – objętość dmuchanego powietrza w ciągu godziny to 630 m3.
Dmuchawa do liści HHB 25E Honda to pierwsza na świecie dmuchawa napędzana spalinowym silnikiem czterosuwowym. Mikro czterosuwy z serii MINI 4 – GX 25 – chłodzone powietrzem, jednocylindrowe górno-zaworowe silniki to jedne z najlżejszych silników na świecie ich waga to 2,76 kg, dlatego też dmuchawa waży tylko 4,5 kg. Połączenie wygodnej obsługi z atrakcyjną ceną 2700,00PLN brutto stawia dmuchawę Honda w gronie porządanych urządzeń przez klientów na całym świecie.

Wykaszarki Honda UMS 425E LE to lekkie ręczne urządzenia, w których napęd z silnika przekazywany jest do głowicy tnącej za pomocą giętkiego wałka mocy. Z tego powodu lanca urządzenia posiada charakterystyczny łukowato wygięty kształt.
Wykaszarki służą do pielęgnacji ogrodów o małym stopniu zachwaszczenia. Ich budowa – brak przekładni kątowej nie pozwala na zastępowanie głowicy żyłkowej tarczą tnącą.
Zbudowane są w oparciu o czterosuwowy silnik GX 25 – mikro czterosuw. Oprócz małego zużycia paliwa (o około 30% mniej w porównaniu z silnikami dwusuwowymi), wykaszarki emitują znacznie mniej hałasu i posiadają niski poziom wibracji i emisji spalin.
Wyposażone standardowo w głowicę żyłkową typ “mini”, okulary ochronne, klucz montażowy, olej silnikowy.Cena 1523,99PLN brutto

Aktualności
About biuro

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.