Strona główna
16 lipca 2015

Skafandry dla służb ratunkowych w ofercie Twin Power

 

Ofertę Twin Power rozszerzyliśmy o specjalistyczne skafandry dla służb ratunkowych – Policji, Straży Pożarnej, WOPR, Straży Granicznej i innych służb ratunkowych:

 

Skafandry lodowe ICE PROTECTOR do prac ratowniczych na lodzie

Skafandry wykonane są z neoprenu o grubości 7 mm lub 5 mm w kolorze czarno-pomarańczowym z elementami odblaskowymi zapewniającymi dobrą widoczność ratownika. Skafander posiada na plecach całkowicie suchy zamek natomiast na kolanach umieszczono gumowe łaty chroniące przed poślizgiem lub zniszczeniem neoprenowej powłoki ocieplającej. Szczelność w zetknięciu z wodą gwarantuje lateksowa lub neoprenowa manszeta znajdująca się w zakończeniach rękawów i mankietu szyjnego. Dostępne są gotowe skafandry w rozmiarach od 48 do 56 (szczegóły w tabeli rozmiarów) ale możliwe jest także wykonanie skafandrów na „miarę” bez dodatkowej opłaty. Ponadto na skafandrach mogą zostać umieszczone dodatkowe napisy, np. STRAŻ, RATOWNICTWO WODNE, itp. – również bez dodatkowych opłat.

 

Skafandry powodziowe PROTECTOR PRO – ZIP

Skafandry wykonane z trójwarstwowego materiału zapewniającego maksymalną szczelność w ekstremalnych warunkach jak ścieki komunalne lub produkty ropopochodne. W celu wyeliminowania możliwości dostawania się wody do środka skafandra rękawy i mankiet szyjny zakończone są manszetami lateksowymi. Skafandry posiadają na plecach suchy zamek umożliwiający przebywanie w wodzie bez limitu czasu. Ponadto skafandry posiadają wzmocnione buty odporne na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne a także szelki, łaty kewlarowe i kieszeń. Proponowane są w kolorze czarnym z elementami odblaskowymi oraz możliwością wykonania dodatkowych napisów (STRAŻ, RATOWNICTWO WODNE) bez dodatkowych opłat. W tej samej cenie skafandry mogą być uszyte na „miarę”. Skafandry mogą być opcjonalnie (płatne dodatkowo) wyposażone w szelki z karabińczykiem oraz zawór nadmiarowy na rękawie.

 

Aktualności , , ,
About biuro

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.